Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rachael Ostovich Instagram / instagram.com/rachaelostovich/ / Na zdjęciu: Rachael Ostovich

Ostovich pobita przez męża. Wschodząca gwiazda UFC musi zrezygnować z walki

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Jedna z najpiękniejszych zawodniczek MMA, Rachael Ostovich (4-4), miała w styczniu stoczyć głośny pojedynek na gali UFC. 27-latka trafiła jednak do szpitala z pękniętą kością oczodołu. Według najnowszych informacji, została pobita przez męża.

Głośną sprawą pobicia Rachael Ostovich zajmuje się policja w Honolulu. Określono ją już jako "napaść drugiego stopnia", co według amerykańskiego prawa, jest przestępstwem, za które grozi kara powyżej roku więzienia. Według źródeł portalu MMA Fighting, 27-latkę pobił jej mąż, również zawodnik MMA, Arnold Brendon, który jest poszukiwany przez policję. Para ma córkę Ruby Rose.

Ostovich do szpitala trafiła z pękniętą kością oczodołu. Zawodniczka została już odesłana do domu, ale nie będzie mogła wystąpić w swojej kolejnej walce. Na gali UFC Fight Night 143 w Nowym Jorku, 19 stycznia, Amerykanka miała stoczyć pojedynek z Paige VanZant.

Zdjęcie z mężem z sierpnia 2016 roku:

Wyświetl ten post na Instagramie.

My lifetime lover. #theberdons

Post udostępniony przez Rachael Ostovich (@rachaelostovich)

Ostovich jest określana jako wschodząca gwiazda UFC. Do tej pory ma za sobą dwie walki w najlepszej światowej organizacji. W ostatnim występie przegrała przez poddanie z Montaną De La Rosą, ale w debiucie udało jej się zwyciężyć Karine Gevorgyan. Walka z VanZant miała być przepustką do kolejnych wielkich walk.

ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". Piotr Żelazny: Graliśmy lagę na Lewandowskiego

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL