Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Emil SajfutdinowWP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Emil Sajfutdinow

Turbina Bałakowo ogłosiła skład. Emil Sajfutdinow pozostanie w drużynie

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W poniedziałek działacze drużyny Turbiny Bałakowo ogłosili skład na przyszłoroczne rozgrywki. W zespole pozostanie Emil Sajfutdinow, a ciężar zdobywania punktów wciąż będzie spoczywał na barkach Ilji Czałowa i Władimira Borodulina.

W składzie Turbiny Bałakowo nie doszło do zmian. W zespole wicemistrza Rosji najważniejszymi postaciami ponownie będą Ilja Czałow i Władimir Borodulin. Już wcześniej wiadomo było, że na kolejny rok w ekipie zostanie Emil Sajfutdinow.

W minionym sezonie Sajfutdinow dwukrotnie bronił barw Turbiny. Zarówno podczas meczu rundy zasadniczej w Togliatti, jak i pierwszym spotkaniu finałowym z Wostokiem, był bezbłędny. Łącznie w 11 wyścigach zdobył 33 punkty.

Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących rozgrywkach ligi rosyjskiej kluby będą mogły skorzystać z usług zawodnika zagranicznego. W ogłoszonym w poniedziałek zestawieniu Turbiny pojawia się bowiem hasło "obcokrajowiec".

W chwili obecnej nie wiadomo, który z żużlowców spoza Rosji zdecyduje się na starty w Bałakowie. Ostateczny skład należy podać maksymalnie do 10 lutego.

Skład Turbiny Bałakowo na sezon 2019:

Seniorzy:
Emil Sajfutdinow
Ilja Czałow
Władimir Borodulin
Władimir Morozow
- obcokrajowiec

Juniorzy:
Władimir Bogma
Ilja Kuzniecow
Aleksandr Kajbuszew
Diman Pietrakow
Daniił Miszin
Iwan Sirotkin
Michaił Ponomariew

ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". Kołodziejczyk o przejęciu Wisły. "To wszystko jest szyte grubymi nićmi"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy obcokrajowcy powinni startować w lidze rosyjskiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL