Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ewa Bilan-Stoch i Kamil StochGetty Images / Lars Baron / Na zdjęciu: Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

MŚ w skokach 2019. Szeroki uśmiech mówi wszystko. Ewa Bilan-Stoch pokazała zdjęcie z mężem

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po konkursie indywidualnym na skoczni normalnej podczas MŚ w Seefeld 2019 w polskim obozie zapanowała niesamowita radość. Zobacz selfie państwa Stochów.

Nie da się w słowach opisać tego, co wydarzyło się w piątkowe popołudnie na MŚ w Seefeld 2019. Kamil Stoch został wicemistrzem świata, pomimo faktu, że po pierwszej serii zajmował 18. miejsce. Dawid Kubacki z kolei wywalczył złoty medal, chociaż przed drugą serią plasował się na... 27. pozycji - więcej TUTAJ.

Skocznia w Seefeld okazała się szczęśliwa dla liderów kadry naszych skoczków. Piątkowe zawody z pewnością przejdą do historii tej dyscypliny sportu, więc nie dziwi to, że Stoch i jego małżonka, Ewa, postanowili zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na fotografii typu selfie zrobionej pod skocznią widzimy uśmiechniętego wicemistrza świata i jego śliczną małżonkę. Radość na ich twarzach mówi wszystko.

instagram.com/stories/ewabilanstochinstagram.com/stories/ewabilanstoch
W sobotę (2 marca) Stocha czeka na MŚ w Seefeld 2019 jeszcze występ w konkursie mieszanym. W naszej reprezentacji zaprezentują się, oprócz skoczka z Zębu, Kubacki oraz Kinga Rajda i Kamila Karpiel. Początek zawodów o godz. 16.

ZOBACZ: MŚ w skokach 2019: partnerki Kubackiego i Stocha oszalały z radości! (wideo) >>

ZOBACZ WIDEO Z wizytą u rodziny Dawida Kubackiego. "Gdyby nie został skoczkiem, być może byłby pilotem samolotu"Oglądaj online zawody Pucharu Świata w Zakopanem przez cały weekend!

Polska ma szansę na medal w konkursie mieszanym na MŚ w Seefeld 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL