Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid Gralka oraz Sebastian PrzybyszMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Dawid Gralka oraz Sebastian Przybysz

KSW 48: Sebastian Przybysz w karcie walk. Rywalem doświadczony Rumun

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Sebastian Przybysz (4-2) i Bogdan Barbu (15-9) uzupełnili kartę walk gali KSW 48, która odbędzie się 27 kwietnia w Lublinie.

Zawodnik z Pitesti karierę w mieszanych sztukach walki rozpoczął we wrześniu 2013 roku i od tamtej pory był bardzo aktywny. Walczył przede wszystkim podczas lokalnych gal, co skutkowało zdobyciem tytułów mistrzowskich w mołdawskim Eagles FC i rumuńskim RXF.

Zobacz także: Kolejna legenda UFC w "Hall of Fame"

"Bomba" w 2018 roku zadebiutował w ACB, gdzie pokonał faworyzowanego Nursułtana Chasymchanowa. Dobrze wiodło mu się w ostatnim czasie - z ośmiu ostatnich walk poległ tylko w jednej.

Reprezentant Polski po występach na galach Slava Republic, Runda i ACB, podpisał kontrakt z KSW. W szeregach krajowego potentata zadebiutował w czerwcu, gdy podczas KSW 44 szybko znokautował Dawida Gralkę. W grudniu wystąpił w Konfrontacji Sztuk Walki po raz drugi, ale okazał się słabszy od Antuna Racicia.

Zobacz także: Z piłki ręcznej do MMA. Damian Kostrzewa poznał nazwisko rywala

Walka Sebastiana Przybysza z Bogdanem Barbu zaplanowana została na trzy rundy w limicie kategorii koguciej (do 61 kilogramów). Otworzy ona galę KSW 48 w hali Globus.

ZOBACZ WIDEO Nie ma rywala dla Mateusza Rębeckiego. "Chciałbym walczyć jak najszybciej"

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL