WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Kaisa Makarainen

Makarainen i Kuzmina wciąż głodne sukcesów. Dwie biathlonowe gwiazdy nie schodzą z trasy

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Kaisa Makarainen, wbrew pierwotnym zapowiedziom, nie zamierza kończyć kariery. Wcześniej identyczną decyzję podjęła kolejna gwiazda biathlonu, Anastasia Kuzmina.

Finka i Rosjanka startująca w barwach Słowacji zapowiedziały koniec kariery, ale w swoim postanowieniu nie wytrzymały długo. 

Kaisa Makarainen, trzykrotna zdobywczyni Pucharu Świata, umieściła na Instagramie filmik, który rozwiewa wątpliwości. - Do zobaczenia w następnym sezonie - taki napis pojawił się w trakcie nagrania. 35-letnia Finka rozpoczęła już przygotowania do kolejnych zmagań.

W ślad za rywalką poszła Anastasia Kuzmina. Rodowita Rosjanka wszem i wobec oznajmiała, że żegna się z trasami. Po dwóch miesiącach zreflektowała się i zapowiedziała, że zamierza rozstać się ze sportem w roli niepokonanej. 34-latka na finiszu przegrała tegoroczny Puchar Świata właśnie z Makarainen. 

Reprezentantka Słowacji, trzykrotna mistrzyni olimpijska, zapowiedziała, że skupi się na mistrzostwach świata. Puchar Świata potraktuje wyłącznie treningowo.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #23. Nawałka musi skreślić 7 piłkarzy. "Odpadnie, któryś z młodych zawodników"

Czy Anastasia Kuzmina to najlepsza biathlonistka świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL