Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Monika Hojnisz Newspix / Marek Biczyk / Na zdjęciu: Monika Hojnisz

Wielkie wesele w polskim narciarstwie. Monika Hojnisz i Maciej Staręga stanęli na ślubnym kobiercu

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
1 czerwca w parafii św. Wawrzyńca w Chorzowie odbył się ślub Moniki Hojnisz i Macieja Staręgi. Para wszystkie szczegóły ceremonii długo utrzymywała w tajemnicy.

Najlepsza polska biathlonistka i najlepszy polski biegacz parą są od kilku lat. Szczegóły dotyczące życia prywatnego Monika Hojnisz i Maciej Staręga trzymają w tajemnicy i nie informują o nich opinii publicznej. Tak samo było w kwestii ceremonii ślubnej, która odbyła się 1 czerwca w zabytkowym kościele św. Wawrzyńca w Chorzowie.

O tym, że para weźmie ślub wiadomo było od kilku tygodni, gdy Polski Związek Biathlonu poinformował, że Hojnisz nie będzie obecna na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Ustce.

 

- Nie podajemy daty, bo nie pompujemy tego ważnego dla nas wydarzenia. Nie zależy nam na rozgłosie, chociaż w środowisku biathlonistek i narciarzy wszyscy wiedza, że planujemy ślub - przekazał Staręga w rozmowie z portalem opiniesiedlce.pl i zdradził, że po ślubie para będzie mieszkać na Śląsku.

Hojnisz to jedna z najlepszych polskich biathlonistek w historii. Jest brązową medalistką mistrzostw świata, a w zeszłym sezonie zajęła 10. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Staręga w ostatnich latach jest liderem reprezentacji Polski w biegach narciarskich. Sukcesy odnosi głównie w sprincie.

Zobacz także:
Kento Sakuyama zakończył sportową karierę. Japończyk będzie członkiem sztabu szkoleniowego swojego klubu
Skoki narciarskie. Oficjalnie: Sandro Pertile zostanie następcą Waltera Hofera

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: nietypowe wyzwanie dla Kloppa i Pochettino. Mieli niezły ubaw

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL