Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mud Max - nowa odsłona biegów ekstremalnych w kwietniu wkroczy do Warszawy

Przemysław Zbróg
Przemysław Zbróg
Nowa odsłona biegów ekstremalnych wkracza do Warszawy. Już 23. kwietnia w Farmie Makedońskich odbędzie się druga edycja Mud Maxa – zupełnie nowego cyklu biegów z przeszkodami.

Po inauguracyjnej edycji Mud Maxa w Gniewinie – 50 km od Gdańska, która szerokim echem odbiła się wśród pasjonatów ekstremalnych wyzwań, nowy cykl biegów z przeszkodami zawita do centralnej Polski. Udział w wydarzeniu zapowiedział Artur Siódmiak.

Dla amatorów pokonywania niecodziennych trudności, organizatorzy przygotowali siedem kilometrów błota, bagien, trawersów i podbiegów – łącznie około czterdzieści naturalnych, ale również specjalnie przygotowanych przeszkód. Brzmi jak poważne wyzwanie, ale organizatorzy zadbali o profesjonalne przygotowanie wszystkich uczestników. Już od kilku miesięcy w całej Polsce prowadzone są otwarte treningi, których zadaniem jest przygotowanie zainteresowanych osób do startu w Mud Muxie. Spotkania odbyły się do tej pory m.in. w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu i Krakowie, gdzie profesjonalni trenerzy crossfit przygotowują programy trenigowe dedykowane właśnie temu wydarzeniu.

Pierwsza edycja biegu zdobyła uznanie największych śmiałków ekstremalnych doznań. Najlepszym wśród mężczyzn okazał się Kamil Horba, a kobietą, która najszybciej pokonała trasę była Karina Kwiecińska. Po tytuł najlepszej drużyny sięgnęła Husaria Race Team.

Udział w warszawskiej edycji potwierdził już Artur Siódmiak. Były reprezentant Polski w piłce ręcznej, pod okiem Jakuba Popławskiego z Crossfit Trójmiasto, przygotowuje się do startu w edycji warszawskiej.

Szczegóły i rejestracja na www.mudmax.pl

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL