Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / BERIT ROALD

Therese Johaug spotkała się z mediami. "Nie rozumiem, czemu ludzie mi nie wierzą"

Daniel Ludwiński
Daniel Ludwiński
Po dwóch tygodniach przerwy Therese Johaug ponownie spotkała się z dziennikarzami. Norweżka nie była w stanie wstrzymać łez, powtarzając, że jest niewinna, a przedstawiona przez nią wersje jest prawdziwa.

Od poprzedniej konferencji prasowej, na której poinformowano o pozytywnym wyniku testu dopingowego, Johaug nie pokazywała się publicznie, a w tym czasie jej słowa opublikowano jedynie w komunikacie Norweskiego Związku Narciarskiego. W czwartek, po dwóch tygodniach, narciarka znów zabrała głos na kolejnej konferencji. Tym razem początkowo na jej twarzy gościł uśmiech, ale ostatecznie nie udało jej się powstrzymać łez.

- To było ciężkie 14 dni. Potrzebowałam czasu dla siebie. Dla mnie jest to bardzo dziwne, że ludzie nie wierzą w to, co powiedziałam, bo przecież byłam bardzo szczera i opowiedziałam całą historię. Ludzie wierzą w to, co chcą wierzyć, a przecież moja wersja jest prawdziwa. Zrobiło mi się bardzo smutno, gdy dowiedziałam się, że nie wszyscy w nią wierzą. Przecież miałam problem z wargą, dostałam maść od lekarza, stosowałam ją dziesięć dni - powiedziała Johaug.

Norweżka podziękowała tym wszystkim, którzy są razem z nią. - Od Norwegów dostałam niesamowite wsparcie i miłość. Dziewczyny z reprezentacji również pomagają mi przejść przez ten trudny czas, tak samo rodzina i mój chłopak, dla mnie najważniejsza osoba - powiedziała narciarka.

Johaug nie chciała się wypowiedzieć na temat czekającej jej kary. - Decyzja w tej sprawnie nie należy już do mnie - stwierdziła.

ZOBACZ WIDEO Zapłakany, chciał uciekać. Oto początki Cristiano Ronaldo. Wróci jeszcze do domu?

Czy wersja przedstawiona przez Therese Johaug jest wiarygodna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL