WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / TEDI / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

Kowalczyk nie odpuszcza nawet w upał. "90 minut w trupa z oponą"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Justyna Kowalczyk już nic nie musi, bo zakończyła profesjonalną karierę. Słynna biegaczka jednak dalej funduje sobie mordercze treningi i to nawet w upalne dni.

Nadchodzący sezon sportów zimowych będzie pierwszym od wielu lat, w którym nie zobaczymy w akcji Justyny Kowalczyk. Biegaczka narciarska kilka miesięcy temu ogłosiła, że kończy z profesjonalnym sportem. Teraz pomaga Aleksandrowi Wierietielnemu w szkoleniu swoich następczyń.

Sportsmenka z Kasiny Wielkiej jest wzorem do naśladowania. Przez lata katowała się na treningach. Wiele osób na jej miejscu na emeryturze postawiłoby na ciągły odpoczynek. Kowalczyk jednak nie przestaje zaskakiwać.

35-latka jest na zgrupowaniu kadry w Estonii. Sama funduje sobie mordercze zajęcia. Niestraszny jej nawet upał. - +34, asfalt rozgrzany jak patelnia, 90 min w trupa z oponą. Życie jest piękne! - pisze przy zdjęciu (pisownia oryginalna).

ZOBACZ WIDEO Angelika Cichocka nie kryje rozczarowania. "Taktycznie zawaliłam sprawę"Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy w Polsce doczekamy się następczyni Kowalczyk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL