Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk Materiały prasowe / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

Kowalczyk łamie się w sprawie bycia trenerką. "Jestem otwarta"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Do tej pory Justyna Kowalczyk wykluczała, że w przyszłości samodzielnie będzie szkolić biegaczki narciarskie. Teraz wybitna sportsmenka zaczyna się wahać.

Justyna Kowalczyk od kilku miesięcy pracuje z polską kadrą biegaczek narciarskich. Dwukrotna mistrzyni olimpijska jest asystentką Aleksandra Wierietielnego, który przez wiele lat był jej szkoleniowcem. Szybko pojawiły się pomysły, by w przyszłości sportsmenka z Kasiny Wielkiej samodzielnie objęła drużynę narodową.

35-latka do tej pory wykluczała taką możliwość. - Ja jestem najgorsza w całym sztabie, bez dwóch zdań. Trener to aniołek. Ja jestem pedagogicznie nieprzygotowana - mówiła w portalu sport.pl.

Okazuje się, że wybitna biegaczka zaczyna się wahać. Tak przynajmniej wynika z najnowszej wypowiedzi, której udzieliła w TVP Sport.

- Nie wiem, czy to, co się dzieje w tym momencie, jest początkiem mojej drogi trenerskiej. Pojęcia nie mam. Jestem otwarta. Codziennie staram się robić to, co najlepiej potrafię. Staram się przekazywać dziewczynom całą wiedzę. Wszystkimi trikami, których nikomu nie pokazywałam - przyznała.

ZOBACZ WIDEO: Włodzimierz Zientarski: Powrót Kubicy to w pewnym sensie medyczny cud

Czy Kowalczyk byłaby dobrą trenerką polskich biegaczek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL