WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: biegacze narciarscy

Biegi narciarskie na żywo: Puchar Świata w TV i online. Gdzie oglądać transmisję?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę, w Estonii, odbędą się zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich. Transmisja ze sprintu kobiet i mężczyzn stylem klasycznym odbędzie się w telewizji i internecie. Gdzie ją oglądać?

Puchar Świata na żywo: biegi narciarskie. Transmisja TV i stream online

W sobotę (19 stycznia) o godzinie 12:45 rozpoczną się zmagania w biegach narciarskich w ramach Pucharu Świata. Główną konkurencją estońskich zawodów będzie sprint stylem klasycznym kobiet i mężczyzn. Transmisja na żywo odbywać się będzie tylko w internecie. Retransmisję TV będzie można obejrzeć na antenie Eurosport 2 o godzinie 18:00.

Stream online z zawodów PŚ w biegach narciarskich rozpocznie się o godzinie 12:45. Biegi narciarskie na żywo można oglądać na platformie Eurosport Player i Ipla TV. Usługa jest płatna, ale aktywna także na urządzeniach mobilnych.

Sobotnie widowisko odbędzie się w Otepie, czyli estońskim miasteczku, w którym żyje około 2000 osób. Miejscowość słynie z organizacji zawodów Pucharu Świata w narciarstwie oraz snowboardzie. Otepaa określana jest zimową stolicą Estonii.

Początek zawodów PŚ w biegach narciarskich: 12:45. Retransmisja TV: Eurosport 2. Stream online: Eurosport Player i Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości odc. 100. Urodzinowa niespodzianka dla Jacka Gmocha

Czy będziesz oglądać sobotnie zawody PŚ w biegach narciarskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL