Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk Facebook / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

O taki obiekt w Polsce walczy. Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z "raju"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Asystentka Aleksandra Wierietielnego, Justyna Kowalczyk, razem z kadrowiczkami trenuje w Otepaa w Estonii. - Wstęp tylko dla nartorolkarzy! - napisała mistrzyni olimpijska w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego w mediach społecznościowych.

36-letnia Justyna Kowalczyk nie oszczędza się na zgrupowaniu kadry w Otepaa. Asystentka trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich, Aleksandra Wierietielnego, ćwiczy i jednocześnie rywalizuje ze swoimi podopiecznymi.

Dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich (w Vancouver 2010 i Soczi 2014) jest pod wrażeniem warunków do treningu, jakie zapewniają Estończycy. Kowalczyk na swoim koncie na Instagramie zamieściła zdjęcie z trasy biegowej, pod którym znalazł się bardzo wymowny komentarz.

"Wstęp tylko dla nartorolkarzy! O taki obiekt w Polsce od wielu lat walczę" - napisała trenerka Biało-Czerwonych. Hasztagi: "centrumjakuszyce", "otepaaa", "raj" mówią właściwie wszytko w temacie.

Przypomnijmy, że w Szklarskiej Porębie ma powstać ośrodek narciarstwa biegowego i biathlonu. "Nie mogę się doczekać" - skomentowała Kowalczyk na portalu społecznościowym (WIĘCEJ TUTAJ).

ZOBACZ: Justyna Kowalczyk nie oszczędza się na emeryturze. Tego jeszcze nie próbowała >>

ZOBACZ WIDEO Fantastyczny wyczyn Andrzeja Bargiela! Wbiegł na Wielką Krokiew w Zakopanem

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL