Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk Newspix / Tomasz Markowski / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

"10 godzin, w których było wszystko". Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcia z Tatr

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Justyna Kowalczyk i alpinista Kacper Tekieli wzięli udział w tatrzańskiej przygodzie. "Na koniec morze satysfakcji" - pisze na Instagramie biegaczka z Kasiny Wielkiej.

Wyprawy górskie po bieganiu na nartach są drugą wielką pasją Justyny Kowalczyk. Asystentka trenera kadry Polski, Aleksandra Wierietielnego, pochwaliła się w mediach społecznościowych, że ostatnio zaliczyła kolejną tatrzańską przygodę. Tym razem naszej dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej (z Vancouver 2010 i Soczi 2014) towarzyszył w górach alpinista, Kacper Tekieli.

"10 godzin, w których było wszystko: szybko pod górę, mozolne wspinanie, bieg z przeszkodami za górskim akrobatą - Kacprem Tekielim (tak, skacze po grani), w cholerę różnych (skrajnych) emocji, a na koniec morze satysfakcji" - czytamy na instagramowym koncie 36-letniej Kowalczyk.


ZOBACZ: "Ależ sześciopak". Justyna Kowalczyk zaimponowała internautom >>

ZOBACZ: Justyna Kowalczyk pokazała imponujące mięśnie brzucha. "Trening trzeba zrobić" >>

- Nie ma przyjemniejszej formy biegu od biegania po górach - powtarza Kowalczyk w wywiadach. "10h cudnej tatrzańskiej przygody" - dodała na Twitterze, gdzie zamieściła więcej zdjęć z wyprawy w Tatry.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio #3: Uratowana kariera. Tomasz Kaczor wicemistrzem świata

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL