Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk Newspix / Tomasz Markowski / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

"Wyłonił się skontrolować technikę". Nowy "asystent" trenera w kadrze biegaczek

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Polska kadra biegaczek narciarskich przebywa na zgrupowaniu na lodowcu Dachstein. Justyna Kowalczyk jest w świetnym humorze z powodu treningów w zimowych warunkach.

Polskie biegaczki od kilku dni testują tereny narciarskie na lodowcu Dachstein w Austrii. Asystentka trenera reprezentacji Polski Aleksandra Wierietielnego, Justyna Kowalczyk, na zgrupowanie kadry zabrała swojego psa Mańka, który z uwagą przygląda się treningom.

"Wyłonił się skontrolować technikę" - napisała Kowalczyk w komentarzu do zdjęcia z Dachstein (zamieszczonego na Instragramie), na którym widzimy Mańka w roli nowego "asystenta" trenera Wierietielnego. "Po minie widać, że Trener usatysfakcjonowany techniką" - żartują internauci.


"Bikini się chyba nie przyda", "Dla Mania mogę się nawet poświęcić. Będziemy biegać na nartkach", "Zima" - to kolejne wpisy naszej dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej z jej instagramowego "raportu z Dachstein".

Jak widać na zdjęciach, podczas zgrupowania kadry polskich biegaczek humory dopisują, a trenerka Kowalczyk jest w swoim żywiole.


ZOBACZ: "10 godzin, w których było wszystko". Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcia z Tatr >>

ZOBACZ: Justyna Kowalczyk ostrzegała ludzi przed burzami w Tatrach. Nikt jej nie słuchał >>

ZOBACZ WIDEO: Jest nadzieja dla Macieja Kota. Wyraźna poprawa

Komentarze (1):

 • Witalis Zgłoś
  To my mamy kadrę biegaczek?? Justyna Kowalczyk zakończyła karierę, a następczyń nie widać. Nadzieje można wiązać z 17-letnią wicemistrzynią świata juniorek Moniką Skinder, która
  Czytaj całość
  już w PŚ 2018/19 zajęła najwyższe z Polek 20 miejsce w styczniu w Dreźnie.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL