Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk i Kacper TekieliPAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Biegi narciarskie. "Świąteczny nastrój". Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z ukochanym

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Justynie Kowalczyk udzieliła się atmosfera świąt. Biegaczka i trenerka wrzuciła do sieci zdjęcie ze swoim partnerem, Kacprem Tekielim. "Jest wspanialsze niż przed burzą" - napisała sportsmenka.

Justynie Kowalczyk w końcu zaczęło się układać w życiu prywatnym. Dwukrotna mistrzyni olimpijska (z Vancouver 2010 i Soczi 2014) w biegach narciarskich jest w szczęśliwym związku z Kacprem Tekielim, znanym wspinaczem wysokogórskim.

Sportsmenka i trenerka nie może się już doczekać nadejścia Świąt Bożego Narodzenia. "Nastrój świąteczny się udzielił" - tak Kowalczyk skomentowała zdjęcie, na którym całuje w policzek swojego partnera.

Fotografia spodobała się internautom, którzy życzą parze, by ten świąteczny nastrój nieprzerwanie był obecny w ich życiu. "Tak i na dodatek jest wspanialsze niż przed burzą" - zapewniła 36-letnia Kowalczyk w odpowiedzi na sugestię jednej z fanek, że to jednak prawda, iż po burzy zaświeci słońce.

ZOBACZ: To musiało się tak skończyć. Justyna Kowalczyk namówiła Kacpra Tekieliego na "biegówki" >>

Kowalczyk i Tekieli skupili na sobie uwagę fotoreporterów na gali z okazji 100-lecia istnienia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zakochani przyszli na uroczystość razem, a po korytarzach przechadzali się, trzymając się za ręce (WIĘCEJ TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: 33-lata, a ciało nastoletniej modelki. Pochodzi z Polski

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL