Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk Newspix / Martyna Szydlowska / PressFocus / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

Biegi narciarskie. "Lubię ją w tym wieku". Justyna Kowalczyk świętuje 37. urodziny

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Justyna Kowalczyk kończy dziś 37 lat. "Ten moment, kiedy muzeum najbardziej pamięta o Twoich urodzinach!" - napisała w mediach społecznościowych biegaczka z Kasiny Wielkiej.

"37! Lubię ją w tym wieku. PS. Poświętowane, do roboty!" - czytamy na twitterowym koncie Justyny Kowalczyk, która 19 stycznia obchodzi 37. urodziny. Fani naszej mistrzyni olimpijskiej dziękują za lata pięknej kariery sportowej i życzą jubilatce spełnienia marzeń.

"Ten moment, kiedy muzeum (Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie - przyp. red.) najbardziej pamięta o Twoich urodzinach!" - dodała Kowalczyk w kolejnym tweecie.

Asystentka trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich, Aleksandra Wierietielnego, podziękowała internautom za pamięć. "Dzień na wspominki, kiedy szybko przebierałam nogami i rękami" - podsumowała sportsmenka w żartobliwym tonie.

ZOBACZ: Biegi narciarskie. Skandaliczna sytuacja w Zakopanem. Trener Justyny Kowalczyk zwyzywany >>

ZOBACZ: Biegi narciarskie. Justyna Kowalczyk atakuje COS w Zakopanem >>

Kowalczyk jest dwukrotną złotą medalistką igrzysk olimpijskich. W 2010 r. w Vancouver wygrała bieg na 30 km stylem klasycznym i w 2014 r. w Soczi była najlepsza na 10 km "klasykiem". W marcu 2018 r. Kowalczyk ogłosiła koniec indywidualnych startów w Pucharze Świata i objęcie funkcji asystenta głównego trenera polskich biegaczek.

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. Jakub Kot o sytuacji kadry B. "Ciężko w tej chwili oceniać formę tych zawodników"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL