Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Walka Szpilki z Zimnochem nie dojdzie do skutku?!

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Bójka Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem może mieć dla obu pięściarzy przykre konsekwencje. Jak ustalił tvn24.pl, grozi im utrata licencji.

Polski Związek Bokserski może nałożyć sankcje finansowe lub sięgnąć po bardziej drastyczne kary. - Jeśli któremuś zawodnikowi zawiesimy licencję, to nie dopuścimy go do walki - poinformował wiceprezes PZB, Krzysztof Kraśnicki.

- Byłem zniesmaczony tym, co zobaczyłem. Dlatego zwróciłem się do Wydziału ds. Wychowania i Dyscypliny o niezwłoczne podjęcie decyzji w tej sprawie - dodał Kraśnicki na łamach tvn24.pl.

Przypomnijmy, że lutowe starcie Artura Szpilki (12-0, 9 KO) z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1, 10 KO) ma być ostatnią walką przed głównym wydarzeniem wieczoru, a więc pojedynkiem Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą.

źródło: tvn24.pl

Szpilka pobił się z Zimnochem na konferencji prasowej (wideo)

Komentarze (5):

 • Dwlodz Zgłoś
  Zawieszenie licencji dla obu, nie dopuszczenie do walki i sprawa załatwiona. To był by sygnał dla stacji, zawodników i promotorów że takie zachowanie to nie większy zysk ale straty
  Czytaj całość
  finansowe i następnym razem gladiatorzy będą trzymać poziom.Zawodowy czy nie, to jednak nadal ma być pojedynek SPORTOWCÓW- a nie publiczne starcie ,ludzi, z marginesu i półświatka, z całą tego otoczką typu; bluzgi i grypsera.
  • sebam Zgłoś
   nie przepadam za kozakiem szpilką ale kto to jest wogóle ten Zimoch czy jak mu tam? czytalem gdzies że on nie wlaczyl nigdy jeszcze wiecej niz 6 rund..to sie pytam z czym do ludu?
   • wilk stal rz Zgłoś
    Szpila skończy jak Kostecki!Typowy pseudo kibol stadionowy to go zgubi tak samo jak Kosteckiego ciemne interesy!
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL