Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zimnoch bez pardonu: Szpilka to debil, powinien trafić do żłobka!

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Medialna wojna Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem trwa. Ten drugi w rozmowie z Super Expressem nie szczędzi rywalowi cierpkich słów i zarzuca mu wyjątkowo słabą psychikę.

Co sprowokowało awanturę na poniedziałkowej konferencji prasowej? - Zapytałem go wprost, dlaczego był tak bezczelny w wywiadach, dlaczego tak mnie obrażał na łamach prasy. Odpowiedział: "I tak cię rozje...", po czym mnie uderzył. Ja nie pozostałem mu dłużny, więc doszło do rękoczynu. Nie wytrzymał ciśnienia, ewidentnie ma problemy z głową - powiedział Super Expressowi Krzysztof Zimnoch.

Nie brakuje głosów, że bijatyka była ukartowana. - Ja się z nim na coś takiego nie umawiałem. Ale szczerze mówiąc, to nie wydaje mi się, by mógł to zaplanować. Chociaż z drugiej strony jest debilem, więc kto wie, co mogło mu wpaść do głowy. Andrzej Wasilewski powinien go zaprowadzić do żłobka, bo najwidoczniej ani ojciec, ani matka go nie wychowali. Skoro tak, to ja go z chęcią wychowam, ale w ringu! - zapowiedział Zimnoch.

Przypomnijmy, że starcie obu pięściarzy odbędzie się 23 lutego w Ergo Arenie.

źródło: Super Express

Boks na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów pięściarstwa! Kliknij i polub nas.

Krzysztof Zimnoch: Szpilka jak zwykle nie wytrzymał ciśnienia

Komentarze (10):

 • charismatic enigma Zgłoś
  [quote]Zimnoch bez pardonu: Szpilka to debil, powinien trafić do żłobka![/quote]Oboje jesteście siebie warci.
  • sebam Zgłoś
   Zimoch ty pajacyku nie walczyles jeszczed wiecej niz 6 rund wyskoczyłeś z kapelusza. Jesteś nikim jak narazie w boksie wiec z czym do ludu chlopie? chociaż Szpilka sie z lekka
   Czytaj całość
   skompromitowal to fakt.
   • Dwlodz Zgłoś
    Zawieszenie licencji dla obu, nie dopuszczenie do walki i sprawa załatwiona. To był by sygnał dla stacji, zawodników i promotorów że takie zachowanie to nie większy zysk ale straty
    Czytaj całość
    finansowe i następnym razem gladiatorzy będą trzymać poziom.Zawodowy czy nie, to jednak nadal ma być pojedynek SPORTOWCÓW- a nie publiczne starcie ,ludzi, z marginesu i półświatka, z całą tego otoczką typu; bluzgi i grypsera.
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    PRZEJDŹ NA WP.PL