Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Walka Zimnocha ze Szpilką pod dużym znakiem zapytania!

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Pod znakiem zapytania stanęło rozegranie walki [tag=15527]Krzysztof Zimnoch[/tag] - [tag=18260]Artur Szpilka[/tag]. Przypomnijmy, że starcie Zimnocha ze Szpilką ma się odbyć przed rywalizacją Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą.

Krzysztof Zimnoch nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę ze Szpilką. Dlaczego tak się stało? - Ja nie chcę walki z Szpilką? Słuchajcie mnie - jeśli zadzwoni do mnie Polsat, że mam podpisać kontrakt na pojedynek, spakuję się nawet w nocy i pojadę. Mogę to podpisać w każdej chwili. Jestem jednak szantażowany przez Andrzeja Wasilewskiego, bym przedłużył z nim kontrakt promotorski. Ostatnie dwa i pół roku uważam za zmarnowane i nie mam zamiaru kontynuować współpracy. Walce mówię tak, nowemu kontraktowi nie. Mam dość ciągłych telefonów, chcę skupić się tylko na treningu - oświadczył Zimnoch na łamach serwisu bokser.org.

Dodajmy, że galę Polsat Boxing Night II zaplanowano na 23 lutego. O walce Krzysztofa Zimnocha z Arturem Szpilką zrobiło się bardzo głośno, gdy obaj pięściarze pobili się na konferencji prasowej. "Szpilę" w nocy z piątku na sobotę czeka starcie w USA z Mike'm Mollo. Zimnoch mimo braku podpisu na kontrakcie, cały czas przygotowuje się do walki ze Szpilką.

źródło: bokser.org

Były więzień rywalem Tomasza Adamka?

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL