Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szef Polsatu Sport: Szpilka jest niewinny

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
Szef Polsat Sport [tag=19485]Marian Kmita[/tag] nie ma pretensji do Artura Szpilki o odwołanie walki z Krzysztofem Zimnochem, a winą za zamieszanie obarcza jego promotorów i trenerów.

- Pięściarz jest niewinny, bo on chciałby co tydzień walczyć. To jest urok Artura Szpilki, że tak mało kalkuluje - przyznał Kmita w rozmowie z Super Expressem.

- Z drugiej strony rozumiem promotorów i trenera Łapina, bo walka z Mollo obnażyła niedostatki Artura i jeśli on jest ich sposobem na życie w boksie, walka z Zimnochem byłaby wielkim kłopotem. Zwłaszcza w wypadku przegranej, dość prawdopodobnej po tym, co widzieliśmy w Chicago. Mit Szpilki kroczącego od zwycięstwa do zwycięstwa zostałby nadwyrężony. Może to leży u podstaw tej decyzji?

Marian Kmita dodał również, że Polsat nie będzie walczył o odszkodowanie od promotorów boksera.

Źródło: Super Express

Komentarze (6):

 • Metallica-GKM Zgłoś
  tego ze sie przestraszy zimocha sie spodziewalem i patrz jednak szpila miekki jest
  • clown Zgłoś
   Szpilkogłowy kozaczył, że walka z Mollo to rozgrzewka i że po nim przebiegnie. Teraz pieprzy że winni są promotorzy i trenerzy.Widać po tej ostatniej walce do końca mu się w tej
   Czytaj całość
   łysej pale poprzewracało.
   • kreve Zgłoś
    Troche mało odpowiedzialne było ze strony promotorów w tak krótkim okresie wyznaczać dwie walki. Na miejscu Kmity bym dał im nauczkę na przyszłość i postarał sie o odszkodowanie z
    Czytaj całość
    którego pieniądze by poszły np. na reklamacje w PPV które sie z pewnością pojawią. Chyba że telewizji aż tak zależy na dobrych stosunkach z promotorami i nie chcą z nimi wojen (co w sumie nie dziwne, bo od lat Polsat mocno siedzi w boksie), biorąc pod uwagę że obecnie Szpilka jest najbardziej medialnym bokserem w Polsce obok Adamka i przyciąga niemałą widownię.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL