Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Binkowski nie spełnił buńczucznych obietnic i przegrał z Zimnochem na punkty

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Artur Binkowski (16-4-3, 11 KO) nie spełnił szumnych zapowiedzi o znokautowaniu Krzysztofa Zimnocha (17-0-1, 11 KO) i na gali w Wieliczce przegrał z białostocczaninem wysoko na punkty.

"Polski Wojownik" z Kanady odgryzał się w mediach przed pierwszym gongiem i zapowiadał, że "wykolei" Zimnocha. Ring napisał inny scenariusz, bowiem 38-latek przez długie fragmenty walki był bezradny i ewidentnie wolniejszy.

Pierwszą rundą Binkowski zaczął spokojnie, a sygnał do ataku dał Zimnoch. Niepokonany 30-latek ustawiał rywala lewym prostym. Od następnej odsłony Zimnoch nastawił się na prawy podbródkowy, a olimpijczyk z Sydney ratował się klinczami.

W kolejnych minutach nakreśliła się wyraźna przewaga pięściarza promowanego przez Babilon Promotion. Można było odnieść wrażenie, iż lada moment Zimnoch znokautuje Binkowskiego i raz na zawsze zamknie usta "Brzydkiemu Emigratnowi".

Dość niespodziewanie Binkowski odrodził się w piątej rundzie, jednak był to tylko chwilowy zryw. Zimnoch stracił pomysł na skuteczne obijanie Arta, który nic nie robił sobie z ciosów przeciwnika. Niecodzienna sytuacja miała miejsce w szóstej odsłonie - Binkowski próbował wytrącić z równowagi Zimnocha i… ugryzł go w ramię.

Najwięcej ekscytujących zdarzeń oglądaliśmy w ostatnich trzech minutach. Zimnoch za wszelką cenę chciał powalić Binkowskiego na deski i zebrał się do huraganowego ataku. Dynamiczne uderzenia nie zdołały skosić z nóg twardziela z Bielawy. Po ośmiu rundach, jednogłośną decyzją sędziów (79:74, 80:71, 80:71), zwyciężył Zimnoch.

Głowacki krwawo rozstrzelał Halla

Komentarze (20):

 • SP-1908 Zgłoś
  Bińkowski to powinien w cyrku występować.Przyleciał z Kanady popajacowł, obraził kogo tylko się dało, zgarnął forsę i wyjechał.Tylko czekać aż zobaczymy go wzorem Pudziana w
  Czytaj całość
  jakimś tańcu z gwiazdami albo innym syfie.
  • Marcin Jaworski Zgłoś
   Powiem tak Binkowski narobił szumu i zamieszania i myślę, że takie było jego zadanie. Wróci sobie do Kanady do swojego dnia codziennego i nawet nikt tam nie usłyszy o jakimś Zimnochu
   Czytaj całość
   czy Szpilce. A on swoje zarobił. Sam się nabrałem na tę szopkę i obejrzałem walkę. Ale nie żałuje bo widziałem jak Głowacki walczył z Hallem. To on był najlepszym bokserem tego dnia. Widać, że Zimnoch jest ambitny i ma jakiś cel, ale też jeszcze dużo pracy przed nim jak słusznie to zauważył Binkowski po walce.
   • supero Zgłoś
    ale syficzna walka, o zachowaniu Binkowskiego w ringu szkoda pisać,na Alasce wśród niedzwiedzi powinien drzewo rąbać bo żaden z niego bokser raczej gryzoń a Szpilka utwierdził
    Czytaj całość
    wszystkich po raz kolejny że jest zwykłym bandytą i jego miejsce jest tam gdzie był jeszcze nie dawno. A Polsat takie gale pokazuje w otwartym kanale zamiast promować prawdziwy boks jak walka Alvarado- Prowodnikov która była w ps exta. żenada
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

    ×
     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL