Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trzecia porażka z rzędu polskiego boksera - "Handsome" gorszy od Białorusina

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
[tag=36902]Maciej Miszkiń[/tag] na gali w Nowym Dworze Mazowieckim nie sprostał Aliaksandrowi Suszczycowi i przegrał trzecią walkę z rzędu. Po ośmiu rundach sędziowie niejednogłośnie wskazali na triumf Białorusina.

Pojedynek od początku toczył się w półdystansie, Miszkiń (15-,3 4 KO) próbował zaskakiwać rywala ciosami na korpus, jednak jego ataki w dużej mierze były nieprecyzyjne. Pięściarz z Mińska skuteczniej boksował lewym prostym i co najistotniejsze, wykazywał większy repertuar ofensywnych zapędów. 

Polakowi brakowało dynamicznej pracy nóg, choć starał się nadrabiać braki sercem do walki. Rywal ze wschodu dysponował lepszą techniką użytkową, a z tym deficytem Miszkiń nie mógł sobie poradzić.


W czwartej rundzie potyczka mogła zakończyć się happy-endem, "Handsome" wystrzelił świetnym prawym między rękawice, a Suszczyc (18-3-1, 10 KO) padł na deski i na pewno odczuł tamto uderzenie. Były mistrz Białorusi przetrwał kryzys, a w kolejnych odsłonach oszukiwał Miszkinia, który za wszelką cenę chciał ustrzelić oponenta. Niestety sztuka ta się nie udała, a ostatnie minuty należały do Suszczyca.

Po mocnych ośmiu rundach sędziowie punktowali: 76:76 i 77:75, 77:74 na korzyść gościa. Miszkiń zanotował trzecią porażkę z rzędu, po nokaucie z rąk Vincenta Feigenbutza i minimalnej przegranej z Pawłem Głażewskim.

"Tygrysica" Piątkowska rozbiła rywalkę

Maciej Miszkiń powinien ponownie zmierzyć się z Pawłem Głażewskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL