Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Walka Mariusza Wacha odbędzie się!

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
Mimo zatrzymania przez policję [tag=12310]Mariusz Wach[/tag] zawalczy na piątkowej gali "Windoor Boxing Night" w Radomiu. Jego rywalem będzie Travis Walker.

O tym, że walka odbędzie się bez przeszkód poinformowali na Twitterze dziennikarze Mateusz Borek i Przemysław Garczarczyk. W ringu pojawi się także drugi z zatrzymanych bokserów - Kamil Łaszczyk. Jego rywalem będzie Azer Bakhtiyar Iskenderzade.

Przypomnijmy, że zawodnicy zostali zatrzymani w środę, gdy wraz z trenerem Piotrem Wilczewskim, jechali na konferencję prasową przed galą. Podczas kontroli drogowej w samochodzie, którym się poruszali, znaleziono 200 gramów amfetaminy oraz kilka sztuk amunicji do broni krótkiej. Cała trójka noc spędziła w areszcie. 

Tymczasem portal bokser.org opublikował krótkie wideo nagrane przez bokserów podczas zatrzymania.

Komentarze (8):

 • ksfalubazks Zgłoś
  Polski boks to dzis bijacy sie bandyci,handlujacy dragami i innymi swinstwami.W kazdym sporcie kibicuje Polakom,ale w boksie na dzien dzisiejszy nie ma komu.Jest tylko sex,dragi i szybka kasa.
  • eXpErT Zgłoś
   Przecież wiadomo, że to było zaplanowane. Nie ma przypadku że stało się to na 3 dni przed walką. Komuś wybitnie zależało, żeby do tego pojedynku nie doszło. Oby tylko Mariusz to
   Czytaj całość
   wytrzymał, bo piątkowy pojedynek jest dla niego bardzo ale to bardzo istotny, nawet nie tylko dla niego a dla całej polskiej wagi ciężkiej. Szpilką nie ma się co łudzić, jedynie Wach coś może namieszać.
   • mauler. Zgłoś
    Podrzucili mu na 100%. Nie wierzę w przypadek.
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    PRZEJDŹ NA WP.PL