Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W kwietniu powrót Pawła Głażewskiego

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
[tag=11702]Paweł Głażewski[/tag] nie będzie miło wspominał swojej ostatniej zawodowej walki. Przypomnijmy, że 6 grudnia Polak został znokautowany w 1. rundzie przez Juergena Braehmera.

Stawką tego starcia był pas mistrza świata federacji WBA w wadze półciężkiej. Serwis ringpolska.pl poinformował, że "Głaz" wróci na ring 18 kwietnia podczas gali w Legionowie.


- Po walce z Braehmerem potrzebowałem trochę czasu, żeby psychicznie dojść do siebie. Fizycznie nie ucierpiałem mocno, ale zrobiłem sobie trzy tygodnie przerwy. Na początku stycznia zacząłem się ruszać. Cały czas podtrzymuję moją dietę i treningi crossfitowe. Chcę wrócić na ring i pokazać kibicom, że to co się stało z Braehmerem było tylko wypadkiem przy pracy - przyznał Głażewski na łamach ringpolska.pl.

Jak na razie nie wiadomo, kto będzie rywalem 32-letniego boksera, ale nie jest wykluczone, że może dojść do jego rewanżu z Maciejem Miszkiniem. "Głaz" na zawodowych ringach stoczył 26 walk, w których zanotował 23 zwycięstwa i 3 porażki.

Źródło: ringpolska.pl

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL