Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Krzysztof Zimnoch nie powalczy z Pawłem Kołodziejem

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Czołowy polski "ciężki" Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) nie powalczy podczas wrześniowej gali [tag=17964]Polsat Boxing Night[/tag], 26 września w Łodzi.

Poprzednią walkę białostoczanin stoczył w październiku 2013 roku na gali w Wieliczce. Wówczas jednogłośnie na punkty pokonał doświadczonego Artura Binkowskiego (16-5-3). Krzysztof Zimnoch nie pojawił się na ringu od prawie dwóch lat z powodu różnych kontuzji.


Rywalem pięściarza z Białegostoku miał być debiutujący w wadze ciężkiej były pretendent do tytułu mistrza świata WBA wagi cruiser, Paweł Kołodziej (33-1, 18 KO). 32-letniemu Polakowi nie chodzi o dobór przeciwnika. - Nie chodzi ani o rywala, ani o pieniądze. Nie chcę zaliczać niepotrzebnych wpadek i śpieszyć się z powrotem, na który tak ciężko pracuję od kilku miesięcy. Minie jeszcze dużo czasu zanim wrócę do formy - powiedział w rozmowie z ringpolska.pl.

Doktor pozwolił Zimnochowi na walkę podczas czwartej edycji PBN. - To wyłącznie moja decyzja. Lekarze dali mi zielone światło, ale ja przemyślałem wszystko i nie będę wracać bez odpowiedniej formy. Nie chciałem rozczarować moich kibiców. Niech wszyscy mi uwierzą, że to nie była łatwa decyzja - stwierdził czołowy "ciężki" nad Wisłą.

Źródło: ringpolska.pl

[b]#dziejesiewsporcie: założył złą koszulkę i zobaczył czerwoną kartkę

 [/b]

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL