WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
/ Na zdjęciu: Mariusz Wach

Wach najbardziej realnym rywalem dla Adamka?

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jeżeli sprawdzi się formuła gal Polsat Boxing Night i Tomasz Adamek w walce wieczoru zostanie zestawiony z innym polskim pięściarzem, to obecnie najbardziej realnym rywalem "Górala" jest Mariusz Wach. Adamek już rozpoczął przygotowania do pojedynku.

Wśród potencjalnych kandydatów do walki z byłym mistrzem świata z Gilowic wymieniani są Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Wawrzyk, Marcin Rekowski i Mariusz Wach. Jak się okazuje, aż trójka z wymienionych pięściarzy ma już jednak sprecyzowane plany. 

2 kwietnia w Krakowie na Polsat Boxing Night ma dojść do innego ciekawego starcia w wadze ciężkiej. W nim Wawrzyk ma zmierzyć się właśnie z Rekowskim. Starcie Adamka z Włodarczykiem także jest mało realne, gdyż "Diablo" 4 marca ma być gwiazdą gali bokserskiej w Sosnowcu. Obecnie sprecyzowanych planów nie ma jedynie Mariusz Wach, który został oczyszczony z zarzutów o stosowanie dopingu przed walką z Aleksandrem Powietkinem. "Viking" dzięki dzielnej postawie w Kazaniu może spodziewać się napływu ciekawych ofert pojedynków. Nieoficjalnie mówi się, że starciem z Polakiem zainteresowany jest były mistrz Europy, niepokonany Robert Helenius

Czy organizatorzy Polsat Boxing Night 5 zdecydują się na zagranicznego rywala dla Tomasza Adamka, czy nakłonią do pojedynku Mariusza Wacha? "Góral" przyleciał już do Polski i rozpoczął przygotowania do kwietniowego starcia.

Zimnoch szlifuje formę przed walką z Mollo

Czy chciałbyś zobaczyć walkę Adamka z Wachem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL