Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Albert Sosnowski wraca na ring

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Były czempion Europy i pretendent do tytułu mistrza świata, Albert Sosnowski (48-7-2, 29 KO), wraca na ring. "Dragon" wystąpi na gali w Żyrardowie, a jego rywalem będzie pięściarz z Węgier.

27-letni Andras Csomor (14-9-1, 12 KO) sprawdzi formę Sosnowskiego. Zawodnik pochodzący z Budapesztu karierę rozpoczął w 2013 roku, bez powodzenia krzyżował rękawice m.in. z Robertem Heleniusem (porażka przez techniczny nokaut w 1. rundzie) i Dereckiem Chisorą (porażka przez techniczny nokaut w 2. rundzie).

Dla Sosnowskiego będzie to powrót na ring po blisko dwuletniej przerwie. Po raz ostatni boksował w maju 2014 roku, ulegając przed czasem Marcinowi Rekowskiemu. Największym sukcesem 36-latka było sięgnięcie po pas mistrza Europy. W 2010 roku przystąpił do potyczki o tytuł WBC z Witalijem Kliczką, przegrywając przez nokaut w 10. odsłonie.

Galę organizuje grupa Fight Events. W Żyrardowie zobaczymy m.in. starcie Andrzeja Sołdry z Tomaszem Gargulą i debiut znanego z występów w lidze WSB Siergieja Werwejki.

Zobacz video: Power Punch. Zimnoch vs Mollo

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL