Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / SEAN DEMPSEY

Anthony Joshua faworytem bukmacherów z Furym, Hayem i Chisorą

Michał Bugno
Michał Bugno
Brytyjscy bukmacherzy są zachwyceni postawą Anthony'ego Joshuy w walce z Charlesem Martinem. Ich zdaniem 26-letni pięściarz już teraz byłby faworytem w ewentualnych walkach z Tysonem Furym, Davidem Hayem lub Dereckiem Chisorą.

W miniony weekend podczas gali w Londynie Anthony Joshua znokautował w drugiej rundzie Amerykanina Charles Martin, zdobywając tym samym tytuł mistrza świata federacji IBF.

Brytyjska firma bukmacherska William Hill wystawiła wczoraj kursy na potyczki Joshuy z rodakami i wynoszą one odpowiednio: 1,7 przeciw Fury'emu, 1,6 przeciw Haye'owi i 1,1 przeciw Chisorze.

- Uważamy, że Anthony Joshua to najlepszy zawodnik kategorii ciężkiej na tej planecie. Wiemy, że ma dopiero szesnaście walk, ale uważamy go już w tej chwili za faworyta w konfrontacji z każdym pięściarzem tej dywizji - komentuje opublikowane kursy rzecznik brytyjskiej firmy bukmacherskiej Tony Kenny.

Olbrzymim hitem byłoby z pewnością starcie Anthony'ego Joshuy z Tysonem Furym. Najpierw jednak "Olbrzym z Wilmslow" stanie przed pierwszą obroną pasów WBA, WBO i IBO w starciu rewanżowym z Władimirem Kliczką, 9 lipca w Manchesterze.

Zobacz także - Krzysztof Włodarczyk: Adamek nie jest aż tak stary, żeby rezygnować

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL