Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Krzysztof Zimnoch: Będę gotowy na Marcina Rekowskiego

Michał Bugno
Michał Bugno
22 października na gali w Wieliczce Krzysztof Zimnoch stoczy walkę z Marcinem Rekowskim. - Uważam go za dobrego i mocnego zawodnika i na pewno będę na niego gotowy - zapewnił 33-letni pięściarz na Facebooku.

Od dwóch i pół miesiąca Krzysztof Zimnoch nie korzysta już z usług trenera CJ Husseina, który przygotowywał go do trzech ostatnich walk.

Polak stwierdził, że więcej już z nim nie osiągnie i postanowił rozpocząć współpracę z nowym szkoleniowcem. Został nim Richard Williams, były mistrz świata federacji IBO w wadze junior średniej.

- Z Richardem Williamsem mocno pracowaliśmy nad poprawieniem tych rzeczy w moim boksie, które najbardziej kulały w ostatniej walce. Obaj jesteśmy zadowoleni z tego, jak zaczyna to wyglądać w ringu - napisał Krzysztof Zimnoch na swoim profilu na Facebooku.

- W nowym gymie, oprócz świetnych treningów z Richardem, mam tu również dobrych i silnych sparingpartnerów. Od ponad pięciu tygodni sparujemy po trzy razy w tygodniu. Nikt tu nikogo nie oszczędza i każdy wchodzi do ringu po to, by znokautować. Takie sparingi i taka ich liczba były mi bardzo potrzebne, bo to czego najbardziej brakowało po kontuzjach, to właśnie rund. Jeszcze około półtora tygodnia, a później przyjdzie łapanie świeżości i walka z Marcinem Rekowskim w Wieliczce. Uważam go za dobrego i mocnego zawodnika i na pewno będę na niego gotowy - zapewniał.

Aktualny rekord Zimnocha na zawodowych ringach to 19 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Marcin Rekowski, z którym zmierzy się w październiku na koncie ma 17 wygranych walk i 3 porażki.

ZOBACZ WIDEO: KSW: Materla zwycięża i chce szybkiego powrotu

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL