WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / FOT. PIOTR KUCZA

Tomasz Babiloński: Mollo dla zwycięzcy walki Zimnoch - Rekowski

Michał Bugno
Michał Bugno
Zwycięzca walki pomiędzy Krzysztofem Zimnochem i Marcinem Rekowskim na początku roku dostanie walkę z Amerykaninem Mikiem Mollo - poinformował promotor bokserski Tomasz Babiloński w magazynie "Puncher" w telewizji Polsat Sport.

Krzysztof Zimnoch, który ma już na koncie porażkę z Mikiem Mollo, marzy o tym, żeby mu się zrewanżować. Najpierw jednak będzie musiał pokonać Marcina Rekowskiego. Do walki polskich pięściarzy dojdzie 22 października na gali w Wieliczce.

- Mogę już powiedzieć, że ustaliliśmy to z Mikem Mollo i lepszy z tej walki zaboksuje właśnie z nim. Mamy już miasto, w którym taka gala miałaby się odbyć, ale jeszcze poczekajmy z oficjalnymi informacjami - mówi promotor grupy Babilon Promotion Tomasz Babiloński, cytowany przez serwis ringpolska.pl.

Walka Zimnocha z Mollo odbyła się w lutym. Choć Polak był faworytem tego pojedynku, Amerykanin sprawił sensację i znokautował go już w pierwszej rundzie.

Aktualny rekord Zimnocha na zawodowych ringach to 19 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Marcin Rekowski, z którym zmierzy się w październiku na koncie ma 17 wygranych walk i 3 porażki.

ZOBACZ WIDEO: Bartosz Kapustka o treningach w Leicester City: to była dla mnie nowość

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL