WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marcin Rekowski nie zamierza kończyć kariery bokserskiej

Michał Bugno
Michał Bugno
- Wiem, że mistrzem świata już nie będę, ale chciałbym jeszcze trochę poboksować i zarobić - mówi w rozmowie z Boxing.pl polski pięściarz wagi ciężkiej Marcin Rekowski, który przegrał obie tegoroczne walki.

W tym roku Rekowski wychodził do ringu dwa razy. W kwietniu przegrał w Krakowie z Andrzejem Wawrzykiem, a w październiku w Wieliczce z Krzysztofem Zimnochem. Mimo to 38-letni pięściarz nie zamierza szybko kończyć kariery.

- Ktoś mógłby powiedzieć, że Rekowski powinien już zakończyć karierę, że Rekowski powinien odejść. To jest moja sprawa, moje zdrowie i to nikogo nie powinno obchodzić - stanowczo protestuje Marcin Rekowski w rozmowie z Boxing.pl.

- Wiadomo, inaczej to już wygląda niż kiedyś, lecz ochota do toczenia kolejnych pojedynków wciąż jest. Mam nadzieję, zanotuję jeszcze kilka dobrych występów, pokażę się w nich z dobrej strony i ostatecznie będę w nich górą - dodaje.

Rekowski wyjawia, że kolejną walkę może stoczyć już w styczniu, jednak - jeśli dojdzie ona do skutku - zmierzy się z niewymagającym przeciwnikiem.

Jego obecny rekord to 17 zwycięstw i 4 porażki.

ZOBACZ WIDEO: Ewa Brodnicka: z Ewą Piątkowską już nigdy się nie pogodzimy

Czy Marcin Rekowski stoczy jeszcze kilka dobrych walk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL