Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur SzpilkaNewspix / Kamil Krzaczyński / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Artur Szpilka odkurzył stare zdjęcie. Kiedyś miał włosy na głowie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Artur Szpilka wrzucił do sieci zdjęcie z mistrzostw świata w 2007 roku. - Kiedyś miałem włosy - napisał na portalu społecznościowym.

Artur Szpilka wraca na ring po półtorarocznej przerwie. 15 lipca pięściarz z Wieliczki zmierzy się na gali w Nowym Jorku z Adamem Kownackim. Na niespełna dwa tygodnie przed walką "Szpilę" wzięło na wspomnienia.

- Kiedyś miałem włosy, to były piękne czasy! Mistrzostwa świata Agadir 2007 - napisał 28-letni bokser w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego na Instagramie. Na fotografii widzimy młodego Szpilkę - miał wówczas 18 lat - w towarzystwie m.in. Andrzeja Wawrzyka.


Internauci piszą w komentarzach, że były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej zmężniał przez ten czas. Nie po raz pierwszy "Szpila" udostępnia swoje zdjęcia z młodości w mediach społecznościowych. - Wyglądałem jak Plastuś - śmiał się sam z siebie z fotografii zrobionej w 2005 roku.

Sportowiec przez lata zmienił się. Dziś waży ok. 100 kg - to 40 kg więcej niż na początku swojej przygody z boksem. Nie ma również włosów, zawsze występuje z ogoloną głową.

ZOBACZ WIDEO Jakub Wikłacz po ACB 63: słowa Jędrzejczyk mnie nie przytłaczają (VIDEO)

Szpilka znokautuje Kownackiego podczas walki w Nowym Jorku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL