WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Norbert Barczyk / PressFocus

Rekowski zmęczony proszeniem o kasę za walkę. Bokser atakuje promotora Wasilewskiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Marcin Rekowski zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym wyjaśnia, dlaczego postanowił zawiesić karierę. Bokser ma dość proszenia swojego promotora - Andrzeja Wasilewskiego - o pieniądze za ostatni pojedynek w ringu.

Planowana na 9 września walka Marcina Rekowskiego ze Sierhiejem Werwejko została odwołana. Na swoim profilu na Facebooku 39-letni "Rex" potwierdził informacje mediów. Przy okazji pięściarz wyjaśnił kibicom powody swojej decyzji o zawieszeniu kariery bokserskiej.

Ze słów Rekowskiego wynika, że oprócz problemów zdrowotnych jedną z głównych przyczyn odłożenia boksu na drugi tor są... pieniądze!

Doświadczony pięściarz zaatakował na portalu społecznościowym promotora boksu Andrzeja Wasilewskiego. - Jestem zmęczony dogadywaniem się z promotorem. Większość z nas boryka się w życiu z różnymi problemami, ale myślałem, że jeżeli dżentelmeni zawierają umowę, to się z niej wywiązują. Niestety Pan Wasilewski najwidoczniej uważa inaczej - napisał "Rex" na Facebooku.

Sportowiec podkreślił, że w przeszłości jego relacje z promotorem układały się dużo lepiej. Ostatnio sytuacja jednak się zmieniła. - Niestety zmęczyłem się proszeniem o resztę należności za ostatnią walkę. Może Panu Andrzejowi teraz się gorzej powodzi - nie wiem, bo nie raczy odebrać mojego telefonu - ocenił zawodnik wagi ciężkiej z Kościerzyny.

Wywołany do tablicy Wasilewski, nie zgadza się jednak z zarzutami. - Oczywiście, że tak! - napisał promotor na Twitterze w odpowiedzi na pytanie, czy Rekowski kłamie i czy zapłacił wszystkim swoim zawodnikom za walki. 

Rekowski po raz ostatni wszedł do ringu w styczniu tego roku. Na gali w Makau Polak przegrał przez ciężki nokaut w czwartej rundzie z Kameruńczykiem Carlosem Takamem.

ZOBACZ WIDEO Okniński zdradził kulisy awantury na konferencji (WIDEO)

Marcin Rekowski podjął dobrą decyzję, zawieszając karierę pięściarską?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL