WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek

36-letni bokser wygląda jak tur! Joey Abell postraszył Tomasza Adamka

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Najbliższy przeciwnik Tomasza Adamka, Amerykanin Joey Abell, pochwalił się zdjęciem z treningu, na którym prezentuje świetną sylwetkę. Będzie się działo podczas "Nocy Zemsty" w Częstochowie.

- Joey Abell podesłał mi fotkę z sali. Już wygląda dobrze, a zapewnia, że na 21 kwietnia będzie o wiele, wiele lepiej - napisał na Twitterze Krystian Sander. Dziennikarz serwisu Boxing.pl udostępnił na portalu społecznościowym zdjęcie rywala Tomasza Adamka na gali boksu Polsat Boxing Night: "Noc Zemsty".

Adamek zmierzy się z 36-letnim Abellem 21 kwietnia w Częstochowie. Na fotografii "Minnesota Ice", który we wrześniu ubiegłego roku znokautował Krzysztofa Zimnocha, prezentuje się bardzo dobrze, jeśli chodzi o sylwetkę. - Sam mięsień, choć wygląda szczuplej niż przy okazji ostatniej wizyty w Polsce - ocenił Sander.


Abell legitymuje się niezłym rekordem na zawodowym ringu. 36-latek wygrał 34 walki (32 KO), a przegrał tylko dziewięć. Pogromcami amerykańskiego pięściarza byli m.in. Tyson Fury, Kubrat Pulew czy Chris Arreola.

Na częstochowskiej gali kibice zobaczą w akcji także Mateusza Masternaka, Ewę Brodnicką, czy wracającego po dłuższej przerwie do boksu Damiana Jonaka. Walką wieczoru będzie starcie Adamek vs Abell.

ZOBACZ WIDEO Mamed Chalidow po KSW 42: Absolutnie nie żałuję niczego, cieszę się z bardzo dobrej walki

Tomasz Adamek pokona Joeya Abella na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL