WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Michał Stawowiak/Fokusmedia / Na zdjęciu: Tomasz Adamek (z lewej) i Mateusz Borek (z prawej)

Tomasz Adamek kontra Joey Abell. Na kogo stawiają bukmacherzy?

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
21 kwietnia kolejny pojedynek w Częstochowie stoczy były mistrz świata w wadze półciężkiej i junior ciężkiej, Tomasz Adamek. "Góral" jest stawiany w roli faworyta u bukmacherów w starciu z Joeyem Abellem.

Dla pięściarza z Gilowic występ na kwietniowym Polsat Boxing Night będzie 58. pojedynkiem w zawodowej karierze. 41-latek wygrał w Polsce dwie ostatnie walki z Salomonem Haumono i Fredem Kassim. 

Przed starciem z silnie bijącym Amerykaninem bukmacherzy na polskim rynku dają więcej szans na wygraną Tomaszowi Adamkowi. Kurs na zwycięstwo "Górala" wynosi 1.45, co oznacza, że w przypadku jego wygranej, zysk na każdej postawionej złotówce wyniesie 0,27 zł (po odjęciu podatku).

Dużo więcej można ugrać, jeśli zaryzykuje się swoje pieniądze i obstawi triumf Joeya Abella. W przypadku pogromcy Krzysztofa Zimnocha stawka sięga 2.6. Przypuszczalnie więc, jeśli to Abell okazałby się triumfatorem walki wieczoru gali w Częstochowie, to z postawionych 100 zł można na czysto uzyskać 125 zł. 

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty zawiera osiem pojedynków. Oprócz Adamka w Częstochowie wystąpią także inni czołowi polscy bokserzy, m.in. Mateusz Masternak, Adam Balski czy Damian Jonak.

ZOBACZ WIDEO Mamed Chalidow po KSW 42: Absolutnie nie żałuję niczego, cieszę się z bardzo dobrej walki

Czy Tomasz Adamek pokona Joeya Abella?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL