Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marco Huck Getty Images / Na zdjęciu: Marco Huck

Powrót Marco Hucka. 100 kilogramów byłego mistrza na wadze

Jakub Madej
Jakub Madej
Podczas sobotniej gali boksu w Monachium do zawodowych startów powróci Marco Huck. Podczas ceremonii ważenia 33-latek wniósł na skalę równo 100 kilogramów.

Po dziewięciu miesiącach przerwy do ringu powróci Marco Huck (40-5-1, 27 KO). 33-latek w ostatnich dwóch starciach poniósł porażki - najpierw przez decyzję przegrał z Mairisem Briedisem, a niecałe pół roku później został odprawiony przed czasem przez Ołeksandra Usyka.

Przeciwnikiem Hucka będzie Yakup Saglam (40-4, 37 KO). Urodzony w Turcji 41-latek kontynuuje serię sześciu zwycięstw z rzędu, podczas której zwyciężał przed czasem. Ostatnią porażkę Saglam poniósł w czerwcu 2015 roku. W walce o pas WBO Oriental i PABA w kategorii ciężkiej został pokonany przez Josepha Parkera.

Dla Hucka będzie to powrót do kategorii ciężkiej. Ostatnią walkę w tej kategorii stoczył w 2012 roku, kiedy to większościową decyzją przegrał z Aleksandrem Powietkinem. W pozostałych starciach Niemiec święcił sukcesy w dywizji cruiser, gdzie po trzynastu obronach tytułu WBO, został pokonany przez Krzysztofa Głowackiego.

Czy Marco Huck udanie powróci po dwóch porażkach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL