Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Adamek WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek

Tomasz Adamek ma dwie świetne propozycje. Mateusz Borek prowadzi negocjacje

Karol Wasiek
Karol Wasiek
13 sierpnia Tomasz Adamek na Florydzie rozpocznie przygotowania do kolejnej walki. Polak ma dwie świetne propozycje, negocjacje prowadzi Mateusz Borek. - Wszystko przebiega zgodnie z planem - powiedział promotor pięściarza.

41-letni Tomasz Adamek nie chce kończyć kariery. Nadal czuje ogromną chęć rywalizacji na zawodowym ringu. Mateusz Borek, promotor polskiego pięściarza, poinformował, że otrzymał dwie świetne propozycje. W tym momencie trwają negocjacje, a sam bokser 13 sierpnia rozpoczyna przygotowania do kolejnej walki.

- Otrzymaliśmy dwie świetne propozycje. Decyzję podjęliśmy wspólnie w teamie. Tomek po trzech wygranych z rzędu chce się jeszcze sprawdzić. Negocjacje przebiegają sprawnie i profesjonalnie - skomentował Borek, który wykluczył jednocześnie start Adamka w MMA. - Do tego nie dojdzie - skwitował krótko.

 

W kuluarach wymienia się kilka nazwisk, ale najczęściej pada kandydatura Jarrella Millera, który niedawno dał o sobie znać wszystkim fanom boksu na całym świecie. Amerykanin sprowokował na konferencji prasowej Anthony'ego Joshuę, głośno wyrażając chęć na starcie z Brytyjczykiem. 23. walkę w karierze  Miller stoczy już 6 października w Chicago. Być może właśnie tam dojdzie do starcia z Adamkiem.

Polak ostatni raz boksował w kwietniu podczas Polsat Boxing Night w Częstochowie. W siódmej rundzie Adamek zastopował Joeya Abella, przedłużając serię zwycięstw do trzech z rzędu.

ZOBACZ WIDEO Show Sergio Aguero. Tarcza Wspólnoty dla Manchesteru City [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Kto wygrałby w tym pojedynku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL