Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz AdamekWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek

Tomasz Adamek już w Chicago! Jego walka z Jarellem Millerem 6 października

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) jest już w Chicago, gdzie odbędzie się oficjalna konferencja przed galą, która zostanie zorganizowana 6 października. Rywalem "Górala" będzie wysoko sklasyfikowany Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO).

Dla Polaka walka z niepokonanym Amerykaninem będzie jednym z największych wyzwań w karierze. 41-letni Tomasz Adamek wygrał trzy ostatnie pojedynki w swojej karierze, a ewentualne zwycięstwo nad "Big Baby" może otworzyć mu drzwi do starcia o tytuł w kategorii ciężkiej. 

O godzinie 13.00 polskiego czasu odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Jarrella Millera i Tomasza Adamka. Hasłem gali w Chicago jest "Zderzenie światów", o czym poinformował na Twitterze dziennikarz, Przemysław Garczarczyk. 

Jarrell Miller na zawodowym ringu walczy od 2009 roku i wygrał wszystkie z 21 dotychczasowych starć. W listopadzie ubiegłego roku pięściarz z Nowego Jorku zastopował Mariusza Wacha. W kwietniu tego roku po jednogłośnej decyzji sędziów "Big Baby" okazał się lepszy od Johanna Duhaupasa.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 86. Miłka Raulin: Elbrus poważnie pogroził mi palcem. Wiedziałam, że to może być moja zguba [4/4]

Czy Tomasz Adamek ma szansę na zwycięstwo z Jarrellem Millerem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL