Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarrell MillerGetty Images / Na zdjęciu: Jarrell Miller

Bukmacherzy nie wierzą w Adamka. Miller zdecydowanym faworytem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jarell Miller (21-0-1, 18 KO) jest zdecydowanym faworytem bukmacherów w starciu z Tomaszem Adamkiem (53-5, 31 KO), 6 października w Chicago. "Góral" od dawna nie był stawiany w takiej sytuacji.

Organizatorem gali w Chicago jest promotor Millera, Eddie Hearn. Dla Tomasza Adamka zbliżająca się walka będzie powrotem na ring w Stanach Zjednoczonych po ponad czteroletniej przerwie. 

Kurs na zwycięstwo "Górala" kształtuje się obecnie w granicach 5.6, co oznacza, że na każdej postawionej złotówce na Adamka, będzie można na czysto zainkasować 3,9 zł. Z kolei współczynnik przy nazwisku Jarrella Millera wynosi zaledwie 1.1. 

Tomasz Adamek do starcia z cięższym i młodszym rywalem przystąpi będąc na fali trzech zwycięstw, kolejno z Solomonem Haumono, Fredem Kassim i Joeyem Abellem. W 2011 roku Polak walczył o tytuł mistrza świata federacji WBC z Witalijem Kliczką. Ewentualna wygrana nad faworyzowanym Millerem może mu ponownie otworzyć szansę do starcia o tytuł w królewskiej dywizji wagowej. 

Z kolei Jarrell Miller w swojej dotychczasowej karierze może pochwalić się zwycięstwami nad m.in. Mariuszem Wachem, Johannem Duhaupasem czy Geraldem Washingtonem.

ZOBACZ WIDEO Michał Materla o walce o Damianem Janikowskim: Doświadczenie to moja największa przewaga

Czy postawiłbyś pieniądze na zwycięstwo Tomasza Adamka z Jarrellem Millerem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL