WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Izu Ugonoh (z lewej)

Izuagbe Ugonoh z kolejną szansą. Może wystąpić w Wielkiej Brytanii

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Izuagbe Ugonoh (18-1, 15 KO) może otrzymać kolejny ważny pojedynek. Niewykluczone, że reprezentant Polski wystąpi podczas gali organizowanej w Wielkiej Brytanii.

O możliwości stoczenia pojedynku przez gdańszczanina na Wyspach poinformował na Twitterze Piotr Jagiełło

Informacje dziennikarza TVP Sport wyglądają na bardzo prawdopodobne. Sam Ugonoh w niedawnej rozmowie ze Sky Sports przyznał, że rozważa stoczenie walk podczas gal organizowanych przez słynnego promotora Eddiego Hearna.

- Myślę, że to świetny pomysł. W Wielkiej Brytanii jest wielu znakomitych "ciężkich", z którymi mógłbym walczyć - przyznał wówczas cytowany przez ringpolska.pl 32-latek.

Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Polaka rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni. Po raz ostatni Ugonoh bił się podczas majowej gali na PGE Narodowym. Wówczas nie dał większych szans Fredowi Kassiemu.

Jeżeli pięściarz rzeczywiście zdecyduje się na występy dla Hearna, to nie będzie to jego pierwsza zagraniczna przygoda. W latach 2014-2016 z powodzeniem występował na galach w Nowej Zelandii, przy okazji zdobywając lokalne pasy czołowych światowych federacji. Jedyną porażkę poniósł w lutym 2017 na gali w amerykańskim Birmingham. Znokautował go Dominic Breazeale.

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Heynen zrobił przykrość siatkarzowi kadry Polski? Michał Kubiak zabrał głos

Czy Izuagbe Ugonoh może zostać mistrzem świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL