WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Elsa / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki

Maciej Sulęcki: Wygląda na to, że w tym roku już do ringu nie wyjdę

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Jeden z najlepszych polskich pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe, Maciej Sulęcki (26-1, 10 KO) przyznał za pośrednictwem Twittera, że w tym roku najprawdopodobniej nie zobaczymy go w ringu.

W kwietniu 2018 roku Maciej Sulęcki spotkał się w ringu z byłym mistrzem świata Danielem Jacobsem. Dla Polaka był to najważniejszy pojedynek w całej zawodowej karierze, który miał mu otworzyć drzwi do czołówki wagi średniej. Po bardzo emocjonującej walce 29-latek przegrał jednogłośnie na punkty z Amerykaninem pozostawiając jednak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Od tego czasu pięściarz z niecierpliwością czeka na następną swoją potyczkę. Za pośrednictwem konta na Twitterze przyznał, że najprawdopodobniej jego kolejne starcie odbędzie się w przyszłym roku.

- Wygląda na to, że w tym roku już do ringu nie wyjdę, ale trenować nie przestaję, cele do osiągnięcia pozostają niezmienne - napisał wyraźnie rozgoryczony Sulęcki.

Do walki z Jacosbem, która odbyła się w Barclays Center na Brooklynie, Sulęckiego doprowadziły zwycięskie starcia m.in. z Damianem Bonellim na Polsat Boxing Night oraz byłym mistrzem świata Jackiem Culcayem.

ZOBACZ WIDEO KSW 45: Akop Szostak wściekły na rywala po koszmarnym debiucie

Czy Maciej Sulęcki ma szansę zostać mistrzem świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL