Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Adamek Getty Images / Jonathan Daniel / Na zdjęciu: Tomasz Adamek

Joey Abell: Różnica w rozmiarach między Adamkiem a Millerem była ogromna

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Amerykanin Joey Abell (34-10, 32 KO) przyznał w rozmowie z Boxing.pl, że nie spodziewał się tak szybkiego zakończenia pojedynku pomiędzy Tomaszem Adamkiem (53-6, 31 KO) a Jarrellem Millerem (22-0-1, 19 KO).

37-latek w kwietniu tego roku zmierzył się z Tomaszem Adamkiem na gali w Częstochowie. Polak zdołał pokonać po dość jednostronnej walce Joey Abella przez TKO w 7 rundzie. To zwycięstwo zagwarantowało "Góralowi" starcie z Jarrellem Millerem

Amerykanin przyznał, że przewidywał zwycięstwo "Big Baby'ego" jednak zaskoczył go taki przebieg walki. - Spodziewałem się, że może się to tak skończyć, ale nie myślałem, że aż tak szybko. Różnica w rozmiarach była jednak ogromna. Adamek mógł przejść na emeryturę z dumą już 10 lat temu, a co dopiero teraz. Ten decydujący moment jest jednak trudno wybrać. Wątpię, że ktokolwiek oprócz Millera spodziewał się, że to może być ostatnia walka Adamka. Ludzie zawsze chcą oglądać walki mistrza, wojownika i wielkiego ambasadora boksu - powiedział Amerykanin.

Joey Abell walczył w swojej karierze również z innym Polakiem. We wrześniu 2017 roku pokonał bardzo wyraźnie przez KO w 3 rundzie z Krzysztofem Zimnochem.

ZOBACZ WIDEO Najpiękniejsza strona żużla. Miss Startu zakochała się w speedwayu

Czy Tomasz Adamek powinien przejść na emeryturę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL