WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Na zdjęciu: Dereck Chisora

Eddie Hearn: 22 grudnia pojedynek Whyte - Chisora

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Promotor Eddie Hearn przyznał, że organizacja rewanżowej walki pomiędzy Dillianem Whyte'em a Dereckiem Chisorą jest priorytetem, jeżeli chodzi o galę, która odbędzie się 22 grudnia.

Początkowo bardzo wiele mówiło się o ewentualnym pojedynku pomiędzy Dillianem Whyte'em a Luisem  Ortizem. Obaj pięściarze zgłaszali chęć i możliwość rywalizacji podczas grudniowej gali jednak Eddie Hearn ma inne plany.

22 grudnia to data powrotu na ring przez Whyta. Promotor, który odpowiada za interesy zarówno 30-latka jak i Derecka Chisory stwierdził, że to właśnie Brytyjczyk a nie Ortiz jest kandydatem numer jeden na grudniowego rywala Whyta.

- Chisora to ciągle opcja numer jeden. Ortiz ma w planie pojedynek na gali Wilder - Fury 1 grudnia i być może chciał zrobić trochę hałasu wokół własnej osoby mówiąc, że chce walczyć z Whyte'em. Być może zaboksuje jednak na teraz to walka z Chisorą jest wielkim wydarzeniem, nad którym pracujemy od dłuższego czasu. Dillian Whyte wystąpi 22 grudnia i myślę, że stanie naprzeciw Chisory - stwierdził szef Matchroom Boxing.

W grudniu 2016 roku doszło do pierwszej potyczki obu pięściarzy. Po niezwykle emocjonującej walce i wielkiej ringowej wojnie niejednogłośnie na punkty zwyciężył Whyte.

Dereck Chisora w ostatniej swojej walce pokonał dość niespodziewanie Carlosa Takama. To zwycięstwo umożliwiło mu ponowne starcia z najlepszymi w wadze ciężkiej. Whyte w swoim ostatnim występie wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Josephem Parkerem.

ZOBACZ WIDEO Kamil Glik: Właśnie w takich momentach rodzi się drużyna. Krytykę trzeba przyjąć

Czy Dillian Whyte pokonałby w rewanżu Derecka Chisorę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL