Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil WybrańczykInstagram / Kamil Wybrańczyk / Na zdjęciu: Kamil Wybrańczyk

Fani zachwyceni wykonem Kamili Wybrańczyk. Cover lepszy niż oryginał?

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Partnerka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, zaśpiewała przebój zespołu Human z 1994 r., czym podbiła serca internautów. - Ale ciary przeszły - komentują fani piosenkarki.

"Pamiętam dokładnie twarz. W jej oczach widziałem raj. Chodziliśmy pośród drzew. Kochaliśmy cały świat!..." - śpiewa Kamila Wybrańczyk w swoim najnowszym filmie, który w sobotę udostępniła na Instagramie. Cover utworu pt. "Słońce Moje" polskiego zespołu rockowego Human (istniał w latach 1993-94 i potem wznowił działalność w 2013 r.) w wykonaniu narzeczonej Artura Szpilki zrobił niesamowite wrażenie na internautach.

"To lepiej niż oryginał", "Nic dodać, nic ująć - masz talent", "Piękna piosenka i piękne wykonanie", "Kama, masz super głos!", "Kamilcia zrób coś z tym, bo ty się marnujesz dziewczyno" - piszą w komentarzach zachwyceni fani.


- Widzisz, niektórzy traktują mnie wyłącznie jako partnerkę Artura Szpilki - więc ich zdaniem pewnie mam wykształcenie podstawowe, całymi dniami nic nie robię i chce się wybić na plecach znanego faceta. A tu niespodzianka: skończyłam szkołę muzyczną w klasie perkusji klasycznej, a mając 16 lat, wydałam ze swoim zespołem płytę z piosenkami Jana Kaczmarka. Śpiewałam też do "kotleta", można było mnie słuchać w restauracjach na wrocławskim rynku. I cały czas się rozwijam - mówiła Wybrańczyk w wywiadzie dla magazynu "CKM".

Marzeniem ukochanej byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej jest wydanie singla. Sprawa owiana jest jednak tajemnicą, bo Kamila wyznaje w życiu zasadę, że najpierw działa, a dopiero później chwali się sukcesami.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: wzruszająca scena na mecie maratonu

Kamila Wybrańczyk ma szanse na zrobienie kariery muzycznej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL