Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Chisora [L] vs Whyte [P]

Rewanż Dilliana Whyte'a z Dereckiem Chisorą blisko sfinalizowania

Jakub Madej
Jakub Madej
Na ten pojedynek czekają wszyscy fani boksu w Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie już na początku listopada starcie Dilliana Whyte'a z Dereckiem Chisorą zostanie potwierdzone.

- To jest walka, nad którą cały czas pracujemy i obecnie jest ona pewna już na 90 procent. Wszystkie główne przeszkody w negocjacjach zostały pokonane i jesteśmy w bardzo dobrym miejscu. Prawdopodobnie na początku tygodnia postawimy "kropkę nad i". Wtedy też ogłosimy pojedynek, który wszyscy chcą zobaczyć - zdradził David Haye w rozmowie z Channel 5.

"Hayemaker" jasno przyznaje, że wszystko jest na dobrej drodze, aby kibice zobaczyli interesujący rewanż jeszcze w tym roku. Według niepotwierdzonych informacji do pojedynku Dilliana Whyte'a (24-1, 17 KO) z Dereckiem Chisorą (29-8, 21 KO) dojdzie 22 grudnia w Londynie.

Whyte po przegranej z Anthonym Joshuą w grudniu 2015 roku stoczył osiem pojedynków, wszystkie zwyciężając. Pod koniec 2016 roku 30-letni pięściarz pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Derecka Chisorę po niezwykle wyrównanym pojedynku.

W ostatniej walce "The Body Snatcher" wypunktował Josepha Parkera, zdobywając mistrzostwa WBC Silver i WBO International w kategorii ciężkiej.

Chisora po przegranej z Whyte'em stoczył tylko cztery walki. W listopadzie 2017 roku poniósł ósmą porażkę w karierze, przegrywając z Agitem Kabayelem. Po przegranej z niemieckim pięściarzem "Del Boy" odprawił przed czasem Zakarię Azzouziego i Carlosa Takama.

ZOBACZ WIDEO Mariusz Wach wręczył prezent Arturowi Szpilce przed walką w Gliwicach

Kto zwycięży w tym pojedynku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL