Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Borek Newspix / Na zdjęciu: Mateusz Borek

Mateusz Borek: Ja tę galę zrobię, nawet jeśli miałaby ona być moją ostatnią

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mateusz Borek jest spokojny o realizację swojej gali, 17 listopada, w nowej hali w Radomiu. W sieci pojawiły się jednak informacje, że wydarzenie może nie dojść do skutku ze względu na przeciągające się prace przy powstającej jeszcze inwestycji.

Borek w wywiadzie dla "To jest boks" wypowiedział się na temat pogłosek o zagrożeniu listopadowej imprezy. W walce wieczoru Nikodem Jeżewski zmierzy się z Adamem Balskim, a stawką pojedynku będzie tytuł mistrza Polski w wadze junior ciężkiej.

- Ja uważam, że gala się odbędzie. Oczywiście nie ukrywam, że są pewne komplikacje związane z ukończeniem hali, odbiorami technicznymi. Każdego dnia jesteśmy w kontakcie z głównym wykonawcą. Je jestem do gali przygotowany pod względem sportowym, logistycznym, produkcyjnym. Zawodnicy mają bilety, wiedzą, co mają robić, hotele są zarezerwowane - powiedział właściciel MB Promotions. 

W karcie walk "Wojny Domowej" w Radomiu odbędzie się 7 pojedynków, w których zaprezentują się m.in. Damian Jonak, Dariusz Sęk czy Michał Chudecki. Mateusz Borek uspokaja kibiców, że gala się odbędzie. 

- Trudno, żeby ktoś miał pretensje do Mateusza Borka, jak hala nie będzie gotowa. Jeśli jednak tak będzie, to albo zmienię terminy, albo miasto. Natomiast takie dyskredytowanie tego projektu na Twitterze mnie kompletnie nie interesuję. Ja tę galę zrobię, nawet jeśli miałaby ona być moją ostatnią - dodał.

ZOBACZ WIDEO KSW 45: Chalidow wskazał przyszłą gwiazdę MMA

Czy gala w Radomiu odbędzie się w planowanym terminie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • Darek Pol Zgłoś
  Panie Borek tylko pytanie brzmi w jakim celu tą "gale" robić jak nie ma się znaczących lub ciekawych zawodników ??? To co ma walczyć to pozostałości po Wasilewskim ,odpadki
  Czytaj całość
  które miały swoje szanse ale.... no właśnie ......ta imprezka to zwykły zjazd pięściarzy którzy niczego nie osiągnął ,no może poza nic nie znaczącym pasem który jest tyle wart co pana krawat.....
  • marek_ber Zgłoś
   podobno walką wieczoru będzie pojedynek brodatej baby z jednorękim karłem

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL