Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Zumapress.com / Na zdjęciu: Floyd Mayweather Jr

Floyd Mayweather faworytem bukmacherów przed walką z Tenshinem Nasukawą

Jakub Madej
Jakub Madej
Pojawiły się pierwsze kursy bukmacherów przed grudniowym pojedynkiem Floyda Mayweathera z Tenshinem Nasukawą. Faworytem jest Amerykanin, choć nie wiadomo jeszcze w jakiej formule zawalczą obaj zawodnicy.

31 grudnia na gali Rizin 14 dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy niepokonanym w boksie Floydem Mayweatherem Juniorem (50-0, 27 KO) a niepokonanym w kickboxingu Tenshinem Nasukawą (27-0, 20 KO). Na ten moment nie wiadomo, na jakich zasadach odbędzie się walka. Podczas konferencji prasowej zapowiedziano jednak, że nie będzie to formuła boksu zawodowego, w związku z czym zawodnicy spotkają się w walce na zasadach kickboxingu lub MMA.

W internecie można już znaleźć pierwsze kursy bukmacherów przed grudniowym pojedynkiem. Za postawione 100 złotych na Floyda Mayweathera, czysty zysk wyniesie zaledwie 38 zł. Więcej można zarobić w przypadku wygranej Tenshina Nasukawy - zysk przy postawionych 100 zł to 200 zł.

Kursy bukmacherskie:
Floyd Mayweather Junior - 1.38
Tenshin Nasukawa - 3.00

Starcie odbędzie się w hali Saitama Super Arena w Japonii. Podczas gali Rizin 14 zobaczymy między innymi takich zawodników, jak Kyoji Horiguchi, Tatsuya Kawajiri czy Daron Cruickshank. W najbliższych dniach zostaną prawdopodobnie ogłoszone zasady pojedynku Mayweathera z Nasukawą.

ZOBACZ WIDEO Kolejna asysta Klicha. Leeds pokonało Wigan Athletic [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Floyd Mayweather pokona Tenshina Nasukawę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL