Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof GłowackiGetty Images / Elsa / Na zdjęciu: Krzysztof Głowacki

Krzysztof Głowacki najprawdopodobniej zawalczy na Łotwie. W styczniu ogłoszenie konkretnej daty

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Data kolejnej walki Krzysztofa Głowackiego ma zostać ogłoszona w styczniu. Polak w turnieju WBSS zmierzy się w półfinałowej walce z Łotyszem - Mairisem Briedisem.

Podczas gali w Chicago, która odbyła się 10 listopada "Główka" pokonał jednogłośnie na punkty Maksima Własowa zdobywając tymczasowy pas mistrza świata federacji WBO, natomiast Mairis Briedis pokonał Noela Mikaeliana i został posiadaczem tytułu WBC Diamond.

Jak donosi portal ringpolska.pl, Kalle Sauerland - jeden z organizatorów turnieju World Boxing Super Series poinformował, że dokładna data pojedynku Krzysztofa Głowackiego z Łotyszem zostanie podana na początku stycznia. Do tej potyczki dojdzie najprawdopodobniej na Łotwie.

W drugim półfinale zmierzą się ze sobą Yunier Dorticos oraz Andrew Tabiti. Ten pierwszy w ćwierćfinale uporał się z Mateuszem Masternakiem, pokonując Polaka jednogłośnie na punkty. W poprzedniej edycji turnieju, Kubańczyk odpadł w półfinale przegrywając z Muratem Gassijewem.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje dotyczące problemów finansowych w turnieju. Za organizację odpowiada grupa Comosa AG. Część inwestorów, którzy zobowiązali się wspomóc turniej nie wywiązała się ze swoich zobowiązań, natomiast inni dokonywali nadpłat, aby gale mogły zostać organizowane. Miejmy nadzieję, że całe wydarzenie uda się doprowadzić do końca.

ZOBACZ WIDEO Bundesliga: Hit dla Bayernu. Złoty gol Ribery'ego i awantura w końcówce [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Krzysztof Głowacki pokona Mairisa Briedisa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL