Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Żeromiński (z lewej) oraz Mikołaj Vovk (z prawej)Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: Michał Żeromiński (z lewej) oraz Mikołaj Vovk (z prawej)

"Wojna Domowa": Mikołaj Vovk pokonał po jednostronnej walce Michała Żeromińskiego

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Ukrainiec Mikołaj Vovk (15-3, 9 KO) pokonał Michała Żeromińskiego (13-5-1, 1 KO) podczas gali w Radomiu. Pojedynek odbył się na pełnym dystansie ośmiu rund.

Od początku widoczna była różnica w warunkach fizycznych na korzyść Mikołaja Vovka, który umiejętnie to wykorzystywał przepychając w półdystansie Michała Żeromińskiego. Ukrainiec wyprowadzał mocniejsze ciosy, często podbródkowe, które dochodziły do radomianina. Polski pięściarz nie pozostawał jednak dłużny i odpowiadał krótkimi uderzeniami w zwarciu.

W trzeciej odsłonie doszło wiele czystych ciosów na głowę Żeromińskiego. W kolejnych rundach Mikołaj Vovk kontynuował swoje ataki, ambitny Polak starał się odpowiadać ciosami prostymi, jednak nie wywierały one wrażenia na rywalu.

Już do samego końca pojedynku Michał Żeromiński nie był w stanie przeciwstawić się sile fizycznej Vovka. Ukrainiec raz po raz trafiał Polaka, który mimo mocnych uderzeń nadal starał się napierać.

Po ośmiu rundach o wyniku musieli zadecydować sędziowie. Wszyscy jednomyślnie wskazali na Mikołaja Vovka, punktując 77-75 oraz dwukrotnie 78-74.

Dla Michała Żeromińskiego była to trzecia porażka z rzędu. W dwóch poprzednich walkach przegrał z Łukaszem Wierzbickim.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka w KSW? Maciej Kawulski: To brutalny sport. Nieuczciwie byłoby go namawiać [3/4]

Czy Mikołaj Vovk ma szansę pokonać kolejnych polskich pięściarzy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL