Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Zumapress.com / Na zdjęciu: Floyd Mayweather Jr

Mayweather Jr zrobił interes życia. Zarobił 9 mln dolarów w dwie minuty

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Nikogo już nie powinno dziwić, że Floyd Mayweather Jr przyjął ofertę sylwestrowej walki w Japonii. Amerykański pięściarz błyskawicznie zarobił fortunę.

Floyd Mayweather Jr wprawdzie zakończył zawodową karierę w 2015 roku, ale czasami robi wyjątki i wraca do ringu. Dzieje się tak, gdy "Money" otrzymuje ofertę opiewającą na ogromne pieniądze. Rok temu skusił się na starcie z gwiazdorem UFC Conorem McGregorem. Teraz przyjął zaproszenie do Japonii.

Podczas sylwestrowej gali RIZIN 14 zmierzył się z Tenshinem Nasukawą. Amerykanin zgodził się na trzy rundy pokazowej walki na zasadach boksu. Potem boleśnie sprowadził przeciwnika na ziemię.

Japończyk w ciągu dwóch minut aż trzykrotnie wylądował na deskach. Ludzie z jego narożnika w końcu rzucili na ring ręcznik. W ten sposób Mayweather Jr błyskawicznie dorobił się fortuny.

- Czy gdybym ci powiedział, że zarobię 9 mln dolarów za dziewięciominutową (tyle trwałby pojedynek na pełnym dystansie - przyp. red.) walkę za sparing w Japonii, to zrobiłbyś to samo, co ja? Lubię nazywać tę walkę dziewięciominutowym spacerem - pisał Floyd jeszcze przed pojedynkiem.

Ostatecznie legendarny pięściarz zarobił 9 mln dolarów w dwie minuty. Pewnie niebawem na Instagramie znowu będzie się chwalić nowym samochodem, willą lub rajskimi wakacjami.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka w KSW? Maciej Kawulski: To brutalny sport. Nieuczciwie byłoby go namawiać [3/4]

Czy chciałbyś powrotu Mayweathera do zawodowego boksu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL